SuperWesele.pl - forum ślubne i weselne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - hrabia

Strony: [1]
1
Wspólnota majątkowa / Sesje plenerowe
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 12:40:13 pm  »
Niedawno otworzyli taki fajny portal: https://dobryplener.pl/ - można tam znaleźć bardzo fajne sesje plenerowe, a także zdjęcia fotografów, dzięki czemu możecie wybrać kogoś, kto wpadnie wam do gustu. W ogóle strasznie mi się podoba ta stronka - jak oglądacie jakieś zdjęcia i np. podoba wam się okolica, to wystarczy, że sprawdzicie na mapie gdzie to jest i od razu możecie tam jechać!

2
Pamiątka z wesela / Sesje plenerowe
« dnia: Sierpień 30, 2018, 11:51:00 am  »
Cześć wszystkim!
Piszę, ponieważ mam do przedstawienia świetną stronkę, dzięki której z pewnością znajdziecie idealne miejsce na sesje plenerową. Chodzi mi tutaj o https://dobryplener.pl/ - jest to miejsce, na którym na mapach możecie znaleźć miejsce, a później zobaczyć, jak ktoś wykonał tam sesję. Dzięki temu z pewnością znajdziecie idealne miejsce do waszych ślubnych fotografii. Fajne jest to, że można też znaleźć tam fotografa i od razu będziemy wiedzieli, czego się można po nim spodziewać :)

Strony: [1]