SuperWesele.pl - forum ślubne i weselne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - wdowka

Strony: [1]
1
Miesiąc miodowy / Odp: miesiaaac!!!
« dnia: Sierpień 04, 2016, 12:17:04 pm  »
 8)

2
Miesiąc miodowy / Odp: miesiaaac!!!
« dnia: Sierpień 04, 2016, 12:16:56 pm  »
Taki miesiąc miodowy przydałby się każdej parze co najmniej raz w roku, nie sądzicie ?:)

3
Dziecko / Odp: najlepiej po :P wiadomo
« dnia: Sierpień 04, 2016, 12:16:18 pm  »
Pewnie, ze najodpowiedniejszy moment to lada chwila po ślubie zajść w ciąże : ) tak było, jest i będzie :)

4
Ciąża / Odp: Chłopczyk .. Leonardo?
« dnia: Sierpień 04, 2016, 12:12:47 pm  »
Ależ oczywiście, że piękne imie :) nie ma co pytac ludzi czy im sie podoba :) jesli dla rodziców jest to odpowiednie imie dla swojego syna - to nie ma co sie zastanawiać :) wydaje Wam sie , ze będzie odpowiednie? to bedzie! ;)

5
Problemy małżeńskie / Odp: noszenie obrączek
« dnia: Sierpień 04, 2016, 12:11:05 pm  »
Oj kochani, bez przesady. Małżeństwo nie opiera sie na głoszeniu o tym światu, noszeniu obrączek itp. To nie jest najważniejsze. Myślę, ze jesli ludzie biora slub z prawdziwe,j wzajemnej miłości to krzywda żadnej ze stron sie nie dzieje jak nie zawsze sie ja zakłada na rączke:) spójrzmy na pokolenie naszych rodziców - rocznik mniej więcej 70. Mało, które małżeństwo nosi obrączki :) i wcale nie jest to wyznacznikiem złych, niekochających sie osób :)

6
Pamiątka z wesela / Odp: teledysk weselny
« dnia: Sierpień 04, 2016, 12:03:57 pm  »
ja bylam ostatnio na weselu poza miastem. Wesele naprawdę bylo udane. Doczekac sie nie moglam obejrzenia filmu z wesela i przeżycia imprezy jeszcze raz :) zespol genialny wszyscy non stop na parkiecie :) Wreszcie mlodzi zapowiedzieli sie z odwiedzinami z płytka weselna.  ...  zrobiliśmy kolacje jak należy przyjęliśmy młodych najlepiej jak mogliśmy. Nadszedł moment oglądania płytki, włączamy płytę...iiiii nie zdążyłam z kuchni wrócić i juz sie skończyło! Byłam  w kompletnym szoku... najpierw pomyslalam ze może jakiś skrót puścili, ale nie.... to byl teledysk weselny... 15 minut i koniec. pod ten teledysk piosenka jakas mi obca podlozona... nie bylo słychać zespołu ..no kompletnie nic nie bylo na tej plytce! nie umialam ukryc swojego zaskoczenia i zapytałam młodych gdzie jest plyta z wesela? to oznajmili mi ze teraz jest taka MODA na teledyski weselne i nie robi sie pamiątek 4godzinnych.. ehhh szczerze? nie rozumiem. Godzinny film to podstawa. - moim zdaniem oczywiście

Strony: [1]